Käytämme evästeitä tarjoamamme sisällön ja mainosten räätälöimiseen, sosiaalisen median ominaisuuksien tukemiseen ja kävijämäärämme analysoimiseen. Jaamme myös sosiaalisen median, mainosalan ja analytiikka-alan kumppaneillemme tietoa siitä, kuinka käytät sivustoamme. Näytä tiedot
Sulje
UrheiluSuomi.com nettitv:


Kuvaaja / copyright: Tervarit.fi


Videoarkisto:
Hae videoita lajin mukaan.

 11.9.2013 (LeKi-Peliitat)
 24.4.2013 (Ässät-Tappara)
 22.9.2012 (Ässät A-TPS A)
 15.9.2012 (Ässät A-HPK A)
 5.9.2012 (Ässät A-Lukko A)
 1.9.2012 (SalBa-Steelers)
 1.9.2012 (SB Vaasa-Karhut)
 31.8.2012 (Ässät A-TPS A)
 19.8.2012 (FC Jazz-Ilves)
 15.8.2012 (Ässät A-Ilves A)
 10.8.2012 (Ässät A-Tappara A)
 9.8.2012 (Ässät A-Lukko A)
 4.8.2012 (FC Jazz-FC Kiisto)
 14.7.2012 (NiceF N-Pallokissat N)
 9.7.2012 (FC Jazz-TPV)
 3.7.2012 (P-Iirot-FC Jazz)
 30.6.2012 (FC Jazz-JIlves)
 20.6.2012 (FC Jazz-Härmä)
 31.5.2012 (FC Rauma B-NiceF B)
 21.5.2012 (FC Jazz-TPV)
 19.5.2012 (FC Rauma N-Merilappi United N)
 16.5.2012 (FC Jazz-P-Iirot)
 11.9.2013 (LeKi-Peliitat)
 10.3.2012 (PoPa-Mad Max)
 9.3.2012 (Ässät A-KalPa A)
 3.3.2012 (FC Jazz-ÅIFK)
 1.3.2012 (PoPa-TPK)
 10.2.2012 (FBT Pori-Classic)
 4.2.2012 (PoPa-Sievi Futsal)
 29.1.2012 (FBT Pori-Josba)
 28.1.2012 (Jokerit A-Tappara A)
 28.1.2012 (Kärpät A-TPS A)
 27.1.2012 (Tappara A-Kärpät A)
 15.1.2012 (FBT Pori-Nokian KrP)
 6.1.2012 (PoPa-GFT)
 6.1.2012 (FBT Pori-M-Team)
 11.12.2011 (FBT Pori-NST)
 20.11.2011 (FBT Pori-SPV)
 30.10.2011 (PoPa-TP-Kaarle)
 29.10.2011 (PoPa-ACE)
 29.10.2011 (MuSa-FC Rauma)
 29.10.2011 (FBT Karhut N-Nokian KRP N)
 26.10.2011 (FBT Pori-SSV)
 21.10.2011 (Karhu HT-ParSport)
 19.10.2011 (Karhu HT-TuK-V)
 12.10.2011 (Ässät A-Lukko A)
 9.10.2011 (Karhu HT-Chiefs)
 1.10.2011 (PoPa-KaDy)
 30.9.2011 (FBT Pori-TPS)
 23.9.2011 (FBT Pori-Koovee)
 11.9.2011 (Tampereen Palloveikot-Musan Salama)
 9.9.2011 (Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat-Ilves)
 4.9.2011 (FC Jazz-Närpes Kraft)
 28.8.2011 (Ilves-Järvenpään Palloseura)
 25.8.2011 (M-Team-SSV)
 13.8.2011 (Nice Futis N-KMF N)
 7.8.2011 (FC Jazz-Bollklubben -46)
 6.8.2011 (Ilves-Tikkurilan Palloseura)
 3.8.2011 (Ilves-Tampereen Palloveikot)
 3.8.2011 (FC Jazz-P-Iirot)
 30.7.2011 (Nice Futis N-Åland United N)
 30.7.2011 (FC Jazz-HJK)
 24.7.2011 (FC Jazz-Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat)
 15.7.2011 (Ilves-Leyton Orient)
 10.7.2011 (Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat-P-Iirot)
 9.7.2011 (Nice Futis N-Ilves N)
 8.7.2011 (FC Jazz-Järvenpään Palloseura)
 8.7.2011 (Ilves-Salon Palloilijat)
 6.7.2011 (Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat-Tampereen Palloveikot)
 29.6.2011 (Tampereen Palloveikot-Turun Toverit)
 22.6.2011 (Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat-Järvenpään Palloseura)
 19.6.2011 (FC Jazz-Tikkurilan Palloseura)
 18.6.2011 (Ilves-Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat)
 15.6.2011 (Nice Futis N-Futis 10 N)
 5.6.2011 (Tampereen Palloveikot-Närpes Kraft)
 2.6.2011 (FC Jazz-Lohjan Pallo)
 1.6.2011 (Ilves-Musan Salama)
 28.5.2011 (Ilves-Bollklubben -46)
 23.5.2011 (Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat-Musan Salama)
 22.5.2011 (Nice Futis N-Åland United N)
 18.5.2011 (Tampereen Palloveikot-Ilves)
 15.5.2011 (Ilves-P-Iirot)
 14.5.2011 (FC Jazz-Musan Salama)
 8.5.2011 (Tampereen Palloveikot-Salon Palloilijat)
 7.5.2011 (TKT-FC Tampere)
 6.3.2011 (TPK-Tervarit)
 5.3.2011 (Tervarit-TPK)
 13.2.2011 (Tervarit-PoPa)
 5.2.2011 (Tervarit-FTK)
 5.2.2011 (PoPa-KaDy)
 30.1.2011 (KaDy-Tervarit)
 29.1.2011 (Mad Max-Tervarit)
 15.1.2011 (PoPa-Mad Max)
 6.1.2011 (FTK-Tervarit)
 18.12.2010 (Tervarit-TP-Kaarle)
 5.12.2010 (MuSa-MaKu)
 5.12.2010 (PoPa-FTK)
 4.12.2010 (PoPa-Tervarit)
 21.11.2010 (PoPa-Sievi Futsal)
 21.11.2010 (HC Luvia-KOOVEE)
 20.11.2010 (Ässät C-Ilves C)
 20.11.2010 (Ässät C-Ilves C)
 31.10.2010 (PoPa-TP-Kaarle)
 24.10.2010 (PoPa-TPK)
 21.10.2010 (PoPa-Ilves FS)
 19.5.2010 (MuSa-SoVo)
 16.5.2010 (FC Jazz-GrIFK)
 15.5.2010 (FC PoPa-RoPS)
 13.5.2010 (FC Jazz-VPS)
 8.5.2010 (FC PoPa-OPS-jp)
 7.5.2010 (MuSa-Sinimustat)
 11.12.2009 (SBS Pori-FBT Pori)
 6.10.2009 (Karhut A-IC-Akatemia A)
 30.9.2009 (Karhu HT-HC Luvia)
 20.9.2009 (FBT Pori-USB)
 17.9.2009 (TPS-FBT Pori)
 12.9.2009 (FC PoPa-AC Oulu)
 3.9.2009 (FC PoPa-TPV)
 3.9.2009 (FC PoPa-TPV)
 27.8.2009 (FC PoPa-FC Kiisto)
 18.8.2009 (Ilves-P-Iirot)
 18.8.2009 (Ilves-P-Iirot)
 16.8.2009 (FC Jazz -j-EIF)
 16.8.2009 (TPV-PS Kemi)
 11.9.2013 (LeKi-Peliitat)
 12.8.2009 (Ilves-Närpes Kraft)
 8.8.2009 (MuSa-RuosV)
 5.8.2009 (TPV-FC Hämeenlinna)
 2.8.2009 (FC Jazz -j-Ilves)
 2.8.2009 (FC Jazz -j-Ilves)
 1.8.2009 (FC PoPa-PS Kemi)
 25.7.2009 (TPV-FC Kiisto)
 19.7.2009 (P-Iirot-PP-70)
 19.7.2009 (P-Iirot-PP-70)
 18.7.2009 (FC PoPa-Klubi04)
 17.7.2009 (FC Jazz -j-SalPa)
 12.7.2009 (P-Iirot-Ilves)
 12.7.2009 (P-Iirot-Ilves)
 12.7.2009 (TPV-KPV)
 9.7.2009 (TamU-FF Jaro)
 8.7.2009 (FC PoPa-PK-35)
 8.7.2009 (TPV-JIPPO)
 5.7.2009 (PP-70-Sinimustat)
 5.7.2009 (PP-70-FC Sinimustat)
 4.7.2009 (FC PoPa-FC Viikingit)
 25.6.2009 (FC Jazz -j-Kraft)
 24.6.2009 (P-Iirot-PJK)
 24.6.2009 (Ilves-PP-70)
 23.6.2009 (Ilves A-TPV A)
 14.6.2009 (FC PoPa-TP-47)
 12.6.2009 (PP-70-FC Jazz -j)
 12.6.2009 (PP-70-FC Jazz -j)
 11.6.2009 (Ilves-TPV)
 7.6.2009 (FC PoPa-FC KooTeePee)
 5.6.2009 (FC Jazz -j-P-Iirot)
 5.6.2009 (FC Jazz -j-P-Iirot)
 31.5.2009 (P-Iirot-ÅIFK)
 31.5.2009 (P-Iirot-ÅIFK)
 29.5.2009 (FC Jazz -j-Pallohonka)
 29.5.2009 (TPV-FC PoPa)
 29.5.2009 (TPV-FC PoPa)
 27.5.2009 (Ylöjärven Pallo-TPV)
 25.5.2009 (Ilves-FC Jazz -j)
 25.5.2009 (Ilves-FC Jazz -j)
 21.5.2009 (FC PoPa-PK-35)
 16.5.2009 (TPV-FC Viikingit)
 15.5.2009 (Ilves-EIF)
 15.5.2009 (FC Jazz -j-KaaPo)
 10.5.2009 (FC Jazz -j-LoPa)
 9.5.2009 (FC PoPa-FC Hämeenlinna)
 3.5.2009 (TPV-AC Oulu)
 29.3.2009 (Kärpät-Bewe)
 8.3.2009 (Kärpät-Blue Ball)
 7.3.2009 (Kärpät-Blue Ball)
 28.2.2009 (Kärpät-Duo 96)
 21.2.2009 (Kärpät-Duo 96)
 15.2.2009 (Kärpät-Bewe)
 7.2.2009 (Kärpät-Duo 96)
 31.1.2009 (Kärpät-Devils)
 18.1.2009 (Kärpät-Lieksan Into)
 4.1.2009 (Ässät C-Ilves C)
 4.1.2009 (Ässät C-Ilves C)
 3.1.2009 (PoPa-Sievi futsal)
 3.1.2009 (Ässät C-KalPa C)
 21.12.2008 (FBT Pori-Classic)
 21.12.2008 (FBT Pori-Classic)
 14.12.2008 (Kärpät-EPa)
 13.12.2008 (PoPa-GFT)
 13.12.2008 (Karhut/ N-SalBa)
 7.12.2008 (SBS Pori-RSS Laaka)
 6.12.2008 (KoPo-FBC Turku)
 6.12.2008 (KoPo-FBC Turku)
 3.12.2008 (FBT Pori-SSV)
 29.11.2008 (SBS Pori-Blue Fox)
 22.11.2008 (Kärpät-UKP)
 5.11.2008 (Mad Max-PoPa)
 2.11.2008 (Karhu HT-Chiefs)
 2.11.2008 (Kärpät-RB-93)
 27.10.2008 (SBS Pori-AC Haki)
 26.10.2008 (Kärpät-RB-Oulu)
 26.10.2008 (KoPo-Ryhti)
 22.10.2008 (Karhu HT-RNK Hoci)
 18.10.2008 (Ässät A-team-Luja)
 15.10.2008 (FBT Pori-SPV)
 11.10.2008 (Kärpät N-APV)
 10.10.2008 (Karhu HT-EjL)
 5.10.2008 (Kärpät-Blue Ball)
 5.10.2008 (FBT Pori-G-Koovee)
 4.10.2008 (Karhu HT-TarU)
 26.9.2008 (Karhu HT-Rockets)
 13.9.2008 (FC PoPa-ÅIFK)
 12.9.2008 (FC Jazz -j-MuSa)
 7.9.2008 (Ässät C-HIFK C)
 6.9.2008 (Nice Futis-HJK)
 30.8.2008 (FC PoPa-EIF)
 20.8.2008 (FC PoPa-IFFK)
 17.8.2008 (Nice Futis-Åland United)
 16.8.2008 (MuSa-FC Ulvila)
 16.8.2008 (Ässät C-Kiekko-Reipas C)
 16.8.2008 (Ässät C-Härnösand C)
 15.8.2008 (FC PoPa-KaaPo)
 11.8.2008 (FC Jazz -j-EuPa)
 10.8.2008 (MuSa-TOVE)
 3.8.2008 (FC PoPa-Huima)
 2.8.2008 (Nice Futis-TiPS)
 20.7.2008 (FC PoPa-PP-70)
 20.7.2008 (FC PoPa-PP-70)
 10.7.2008 (P-Iirot-FC PoPa)
 4.7.2008 (FC PoPa-SalPa)
 28.6.2008 (Nice Futis-FC Kontu)
 13.6.2008 (MuSa-FC Rauma)
 8.6.2008 (FC PoPa-FJK)
 7.6.2008 (Nice Futis-FC Sport)
 6.6.2008 (MuSa2-MuSa)
 30.5.2008 (FC PoPa-Ilves)
 29.5.2008 (Nice Futis-Ilves)
 28.5.2008 (MuSa-EuPa)
 28.5.2008 (Pesäkarhut-Turku)
 28.5.2008 (Pori-Turku-Pesis)
 21.5.2008 (Pesäkarhut-Lapua)
 18.5.2008 (Pesäkarhut-Tyrnävä)
 17.5.2008 (Nice Futis-FC Honka)
 16.5.2008 (FC PoPa-FC Sinimustat)
 16.5.2008 (FC PoPa-Sinimustat)
 14.5.2008 (MuSa-P-IirotReservi)
 10.5.2008 (Nice Futis-TPS N)
 10.5.2008 (Nice Futis-TPS)
 30.3.2008 (OLS-FBT Pori)
 27.3.2008 (FBT Pori-OLS)
 23.3.2008 (FBT Pori-OLS)
 21.3.2008 (OLS-FBT Pori)
 9.3.2008 (FBT Pori-ÅIF)
 11.9.2013 (Anna Everin nostot SM-kisoissa)
 11.9.2013 (Anna Everin nostot kansallisissa kisoissa)
 12.1.2008 (TPK-VALO)
 6.1.2008 (Mad Max-TPK)
 22.12.2007 (Loiske-TPK)
 16.12.2007 (SCH/2-TPK)
 15.12.2007 (TPK-Ruutupaidat)
 8.12.2007 (GFT-TPK)
 6.12.2007 (TPK-Mad Max)
 25.11.2007 (TPK-TP-Kaarle)
 17.11.2007 (VALO-TPK)
 6.11.2007 (TPK-PoPa)
 28.10.2007 (TP-Kaarle-TPK)
 27.10.2007 (Tervarit-TPK)
 23.10.2007 (TPK-Ilves FS)
 11.8.2007 (GS Demons-Bears)
 4.8.2007 (Bears-Saints)
 14.7.2007 (Bears-Indians)
 8.7.2007 (Bears-Steelers)
 30.6.2007 (69ers-Bears)
 3.6.2007 (Bears-69ers)
 26.5.2007 (Indians-Bears)
 19.5.2007 (Bears-GS Demons)
 7.2.2007 (KOO-VEE-SBS Pori)
 3.2.2007 (SBS Pori-Nokian KrP)
 31.1.2007 (FBT Pori-AFC Campus)
 28.1.2007 (FBT Pori-Nibacos)
 27.1.2007 (SBS Pori-Nibacos)
 7.1.2007 (FBT Pori-SB Vaasa)
 17.12.2006 (SBS Pori-SB Vaasa)
 16.12.2006 (FBT Pori-Nokian KrP)
 13.12.2006 (SBS Pori-KOO-VEE)
 8.12.2006 (SBS Pori-AFC Campus)
 22.11.2006 (SBS Pori-TPS)
 26.11.2006 (FBT Pori-TPS)
 1.11.2006 (FBT Pori-KOO-VEE)
 21.10.2006 (SBS Pori-Nokian KrP)
 18.10.2006 (FBT Pori-AFC Campus)
 7.10.2006 (FBT Pori-Blue Fox)
 5.10.2008 (FBT Pori-G-Koovee)